Fußball - Freundschaft

Představujeme se Vám

O nás

Milé děti, milí rodiče,

jsme rádi, že se zajímáte o náš klub. Nacházíte se na stránkách oddílu dětí a mládeže D.F.C. Prag, klubu, který byl znovu založen v roce 2016 a opírá se o dlouhou a úspěšnou tradici. Ačkoli se cítíme být zavázáni starými hodnotami původního D.F.C. Prag, je náš klub moderně organizovaným projektem pro dnešní děti a dorost.

Důležitým úkolem je pro nás také ovládání stresu, tlaku na čas, tlaku na výkony, dynamicko-skupinové procesy s ostatními dětmi či také tělesné a mentální zdraví našich členů. Aby se u nás cítili dobře i ti úplně nejmenší a jejich rodiče dobře zvládali organizaci jejich aktivit a termínů, není u nás účast na trénincích a zápasech povinností, nýbrž ctí.

V případě dotazů jsme Vám k dispozici s individuálními informacemi či radami. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se brzy na shledanou. Váš tým D.F.C. Prag. 

Trenér

René Drtina

Trenér mládeže

Trenér Licence C FAČR

Trenér licence Grassroots Leader

O mně:

Je to již 17 co jsem poprvé vstoupil na fotbalové hřiště jako trenér. Vlastně jsem se dal na tuto dráhu díky mému synovi. Od 15 let jsem pracoval jako vedoucí, lyžařský instruktor, .... Sportovních úspěchů jsem nejvíce získal ve sportovním paintballu. Získal jsem 6 titulů mistra republiky a stal se vítězem evropské ligy s Týmem Troja Prag.

alfacard@alfacard.cz

rene.drtina@dfcprag.com

Trenér

Jakub Kašpárek

Trenér mládeže

O mně:

S fotbalem jsem začal v 5ti letech. Prošel jsem mladší i starší přípravkou, hrál jsem za mladší i starší žáky. Strávil jsem na hřišti mnoho let a mnoho času a teď bych své zkušenost ze zápasů a tréninků chtěl předat dál a posunout mladé hráče fotbalově výše.

kuba6kasparek@gmail.com 

© 2018 Deutscher Fußball Club PragVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky