bojujeme jako lvi

Sezóna 2021/2022 - 2.místo MLŽ

Zápasy MLD sezóna 2023/2024

mladší dorost 2007 - 2010

Nominace MLD na zápasy: všichni 2007, 2008, 2009 a 2010

SRAZ NA ZÁPAS JE VŽDY 60 minut před zápasem na hřišti kde hrajeme.

MU - mistrovské utkání, MT - mezinárodní turnaj, PU - přátelské utkání

Výsledková tabulka: 2021 F3D 67 MŽ 2/D

Výsledky zápasů a tabulka

2023/2024 ZDE

Dukla JM - DFC

Hřiště: ZŠ Mikulova ZDE

út 27.2.2024 (18:00)

odehráno

Chodov JM - DFC

Hřiště: ZŠ Mikulova ZDE

čt 29.2.2024 (19:30)

potvrzeno

FK Čechie Dubeč - DFC

Hřiště: Čechie Dubeč

so/ne 23-24.3.2024 (xx:xx)

plán

FK Řeporyje - DFC

Hřiště: FK Řeporyje

ne 7.4.2023 (15:00)

plán

DFC - Slavoj Podolí B  

Hřiště: SK Prosek, Lovosická 559, Praha 9

so 13.4.2024 (16:00)

plán

Spartak Hrdlořezy B - DFC

Hřiště: Spartak Hrdlořezy

  ne 21.4.2023 (14:30)

plán

DFC - Union Strašnice 

Hřiště: SK Prosek, Lovosická 559, Praha 9

 ne 28.4.2024 (16:00)

plán

DFC - Čechie Dubeč

Hřiště: SK Prosek, Lovosická 559, Praha 9

so 4.5.2024 (9:00)

plán

DFC - Dukla JM

Hřiště: SK Prosek, Lovosická 559, Praha 9

 ne 19.5.2024 (12:00)

plán

Junior Praha - DFC

Hřiště: V Úžlabině 320/23, 100 00 Praha 10-Malešice ZDE

so 25.5.2024 (12:00)

plán

DFC - Jižní Město Chodov

Hřiště: SK Prosek, Lovosická 559, Praha 9

 so 1.6.2024 (13:00)

plán

SK Ďáblice B - DFC

Hřiště: Kokořínská 400, 182 00 Ďáblice ZDE

  ne 9.6.(17:00)

plán

Výsledky zápasů 2021/2022

sezóna 2021/2022

Výsledky MLŽ 2021 podzim

DFC - Sokol Bílá Hora 17:0 (MU) V

DFC - SK Střešovice 3:2 (MU) V

DFC - Slovan Bohnice 10:0 (MU) V

DFC - FK Zličín 5:5 (MU) R

DFC - SK Zbraslav 2:5 (MU) P

DFC - FK Řeporyje 6:4 (MU) V

DFC - FK Dukla Praha ženy 17:1 (MU) V

DFC - Sokol Řepy 7:12 (MU) P

Výsledky MLŽ 2022 jaro

DFC - FK Zličín 4:2 (MU) V

DFC - Sokol Bílá Hora 14:0 (MU) V

DFC - SK Střešovice 4:5 (MU) P

DFC - Slovan Bohnice 9:6 (MU) V

DFC - SK Zbraslav 3:3 (MU) R

Výsledky zápasů 2019/2020

2019/2020

Výsledky MLŽ (2008 a mladší)

DFC - Ďáblice B 1:15 (mistrák) P

DFC - Bohnice 1:11 (mistrák) P

DFC - Suchdol x:x (mistrák) 

DFC - Motorlet 0:22 (mistrák) P

DFC - Řeporyje 0:2 (mistrák) P

DFC - Lipence  3:3 (mistrák) R

DFC - Třeboradice  3:9 (mistrák) P

DFC - Dukla ženy 4:10 (mistrák) P

DFC - Řepy 3:15 (mistrák) P

DFC - Ruzyně 2:9 (mistrák) P

DFC - Bílá Hora 1:6 (mistrák) P

Výsledky MLD (2003 a mladší)

DFC - Rapid Liberec (Kraj.Př) 2:1 (přátelský zápas) V

DFC - SKP Mladá Boleslav U19 0:1 (přátelský zápas) P

DFC - Kbely 6:4 (přátelský zápas) V

DFC - Hrdlořezy 3:0 (mistrák) V (zrušeno)

DFC - FA Praha 0:2 (mistrák) P

DFC - Xaverov 3:3 (mistrák) R

DFC - Junior Praha 3:3 (mistrák)  R

DFC - Dolní Chabry 1:5 (mistrák) P

DFC - Radotín 0:3 (mistrák) P

DFC - Běchovice 1:0 (mistrák) V  

DFC - Slivenec 4:0 (mistrák) V

DFC - Kbely 0:2 (mistrák) P

DFC - Neratovice (1 liga ml.dorostu) 0:4 (přátelák) P

DFC - Zeleneč 3:1 (zimní liga DOR) V

DFC - Labský Kostelec 6:1 (zimní liga DOR) V

DFC - Březiněves 8:1 (zimní liga DOR) V

DFC - Bohnice 3:2 (rátelák DOR) V

DFC - Střešovice 3:2 (zimní liga DOR) V

DFC - Kbely 0:5 (zimní liga DOR) P  

DFC - Praga 4:4 (zimní liga DOR) R

DFC - Zimní liga 2.místo

Zimní liga mladšího dorostu 2020

Zimní liga mladšího dorostu pořádaná kbelským klubem v Satalicích přinesla znovu zajímavé soupeře jak z naší skupiny, tak z pražského přeboru. Kluci odehráli moc dobré zápasy a děkuji jim za to.

2. místo (7 týmů)

Mezinárodní turnaj 2019 - Praha

Golden City Cup Praha

20. - 21.4.2019 se náš dorostenecký tým účastnil mezinárodního turnaje v Praze
5. místo (16 týmů)

Mezinárodní turnaj 2019 - Lipsko

Mezinárodní turnaj 6 + 1

28. - 30.6.2019 se náš dorostenecký tým účastnil mezinárodního turnaje v Lipsku

6. místo (16 týmů)

Výsledky zápasů 2018/2019

2018/2019

Výsledky STP (2008 a mladší)

DFC Prag "A" - Admira Praha 14:9 (přátelák - soustředění) V

DFC Prag - Loko Vltavín 6:12 (mistrák) P

DFC Prag - FC Zličín 17:3 (mistrák) V

DFC Prag - Čechoslovan Chuchle neodehráno (mistrák) 

DFC Prag - SK Dolní Chabry 2:5 (mistrák) P

DFC Prag - Slavoj Suchdol 13:3 (mistrák) V

DFC Prag - Sokol Bílá Hora 5:4 (mistrák) V

DFC Prag - Sokol Troja 17:0 (mistrák) V

DFC Prag - Sokol Nebušice 15:5 (mistrák) V

DFC Prag - FK Motorlet 0:3 (mistrák) - kontumačně P

DFC Prag - TJ Ruzyně 7:7 (mistrák) R

Turnaj DFC-SKK-LÍBE CUP 2019 - tým A - 1.místo

                                                      - tým B - 3.místo

                                                      - tým C - 3.místo

DFC Prag - FC Zličín 6:6 (mistrák) R

DFC Prag - SK Dolní Chabry 2:12 (mistrák) P

DFC Prag - SK Aritma Praha 11:9 (mistrák) V

DFC Prag - Sokol Bílá Hora 21:3 (mistrák) V

DFC Prag - Sokol Troja 25:2 (mistrák) V

DFC Prag - Sokol Nebušice 11:6 (mistrák) V

DFC Prag - FK Motorlet 8:8 (mistrák) - R

DFC Prag - TJ Ruzyně 8:6 (mistrák) V

DFC Prag - Loko Vltavín 9:17 (mistrák) P 

DFC Prag - Slavoj Suchdol 17:10 (mistrák) V

Výsledky MLD (2002 a mladší)

DFC Prag - Klíčany 1:0 (přátelák) - ukončeno v 18 minutě

DFC Prag - AFK Slivenec 2:1 (mistrák)

DFC Prag - Ruprechtice (Kraj Př) 10:0 (přátelák - soustředění)

DFC Prag - Sokol Cholupice 3:8 (mistrák)  

DFC Prag - SC Radotín 0:4 (mistrák)

DFC Prag - TJ Kyje 1:0 (mistrák) 

DFC Prag - Slavoj Suchdol 11:1 (mistrák)

DFC Prag - AFK Union Žižkov 0:3 (mistrák) 

DFC Prag - Běchovičtí Sršni 0:3 (mistrák)

DFC Prag - Čechie Dubeč 0:4 (mistrák)

DFC Prag - Čechie Smíchov 0:6 (mistrák)  

DFC Prag - Sokol Bílá Hora 0:3 (mistrák)

DFC Prag - SC Xaverov 0:4 (mistrák)  

DFC Prag - Sokol Lochkov 8:2 (mistrák)

DFC Prag - FK Klánovice 3:2 (mistrák)  

DFC Prag - AFK Nehvizdy 7:1 (přátelák) 

DFC Prag - Avia Čakovice 6:2 (zimní liga) 

DFC Prag - Běchovičtí Sršni 0:2 (zimní liga)

DFC Prag - Spartak Hrdlořezy 1:1 (zimní liga) 

DFC Prag - Avia Čakovice 6:2 (přátelák)  

DFC Prag - TJ Praga 2:2 (zimní liga)

DFC Prag - TJ Kbely 4:2 (zimní liga) 

DFC Prag - Union Žižkov 6:0 (zimní liga) - Celkové 3.místo ZL MD

DFC Prag - Slavoj Suchdol 10:0 (mistrák)

DFC Prag - AFK Slivenec 3:0 (mistrák)

DFC Prag - Sokol Cholupice 2:3 (mistrák)

DFC Prag - SC Radotín 3:6 (mistrák)

DFC Prag - TJ Kyje 7:2 (mistrák)

Turnaj GOLDENCUP2019 2019 - 5.místo

DFC Prag - AFK Union Žižkov 2:2 (mistrák)  

DFC Prag - Běchovičtí Sršni 0:2 (mistrák)

DFC Prag - Čechie Dubeč 0:1 (mistrák)

DFC Prag - Čechie Smíchov 0:0 (mistrák)   

DFC Prag - SC Xaverov 0:2 (mistrák)   

DFC Prag - Sokol Lochkov 3:4 (mistrák)

Tým mladších žáků (ročník 2008 a mladší): výsledky zde

Tým mladšího dorostu (ročník 2003 a mladší): výsledky zde 

© 2018 Deutscher Fußball Club PragVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky